PRODUKTET
Sino Pharmaceutical Development Equipment (sinoped) Co, Ltd. tani po ndërmerr R&D dhe prodhimin e centrifugave në Liaoyang Fabrika Farmaceutike Makinerisë, fabrika e parë shtetërore makineri farmaceutike prodhuese në Nju Kinë. Ne kemi përvojë të gjerë, duke u fokusuar në centrifuga për 50 vjet, duke shërbyer dhjetëra gati e mijëra konsumatorëve. Me pajisje të avancuar të përpunimit të dedikuar për makineri farmaceutike, e kombinuar me teknologjitë më të fundit dhe proceset në treg, ne përpiqemi për përsosmëri. Me një ekip profesional të qindra njerëzve, një model i përkryer i menaxhimit bën ekipi më profesionale. Mënyra integrimin e R&D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit jo vetëm që i bën konsumatorët e kënaqur, por gjithashtu i bën ato pa merak.
LEXO MË SHUMË
Pajisjet automatike N95

Pajisjet automatike N95

Sino në Nr. 85, Road Ganqu, Parku Industrial Tiexi, Qyteti Liaoyang, Provinca Liaoning Produktet kryesore Pajisjet N95 automatike. Ky lloj produkti me cilësi të lartë mund të eliminojë në mënyrë efektive reflektimin dhe të zvogëlojë shpërndarjen e dritës në të njëjtën kohë. Falë ndriçuesit të dritës së ftohtë e cila përmban vlera të ulëta të ngrohjes, është e sigurt dhe e sigurt për të prekur të cilën nuk ka gjasa të arrihet në llamba tradicionale. Kur ka mundësi, Sino Farmaceutike Equipment Development Development (Liaoyang) Co, Ltd, do të përshkruajë plotësisht çdo alternative të disponueshme për klientët.
Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning

Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning

Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning
Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D

Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D

Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D NJP
Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishta ZPE-17

Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishta ZPE-17

Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishtë ZPE-17
SHËRBIMI
Një model integruar R&D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit.
Si një nga prodhuesit e makinerive pharma, ne kemi një ekip të mirë-përvojë për prodhimin e makinerive farmaceutike dhe një institut profesional projektimit. Me përvojë të pasur në makineri farmaceutike dhe fushën e pajisjeve dhe numrat e inxhinierëve profesionale, ne jemi lider i kompanive prodhuese farmaceutike kanë projektuar dhe zhvilluar shumë lloje të makinerive dhe pajisjeve në shumë varieteteve. Produktet tona kryesore janë granulators, miksera, tharëse, pulverizers, shtyn tabletë, flluskë makina paketimi, makina kapsulë mbushje, cartoners.

Në SINOPED ju mund të merrni të mirat tuaja dëshiruar me çmimet më të mirë dhe cilësi të mirë. Ne mirëpresim pyetjet tuaja nga brenda dhe jashtë vendit.
i huaj CASE

Në vitet e fundit, ne kemi bërë arritjet më të mëdha për shkak të kreditit tona të mira dhe të shërbimit. Ne kemi krijuar marrëdhënie afat-gjatë të biznesit me klientët shumë dhe disa nga klientët tanë jashtë shtetit na kanë caktuar të jetë agjencia e tyre blerjes prodhuese farmaceutike& kompanitë farmaceutike prodhuese në Kinë. produktet farmaceutike tona prodhuese janë të eksportohet në shumë fusha vende, të tilla si Korea, India, Indonezia, Pakistani, Tailanda, Vietnami, Irani, Japonia, Danimarka, Rumania, Bullgaria, Rusia, Afrika e Jugut, Nigeria, SHBA, Australi, Kanada, Argjentinë dhe Kili. Përveç makinerisë dhe pajisjeve, ne gjithashtu furnizimin me linjat e prodhimit, nga ana e projekteve kryesore dhe know-how.

LEXO MË SHUMË
Fabrika e farmacisë amerikane është projekti i dhomës së pastër

Fabrika e farmacisë amerikane është projekti i dhomës së pastër

Dhomë të pastër për pastrimin modular farmaceutikKjo është një ndërtim i plotë i shërbimit të plotë sipas kërkesës së GMP. Projekti i gardianit. Një dhomë e pastër ose e pastër është një mjedis, që përdoret në mënyrë tipike në prodhim ose kërkime shkencore, që ka një nivel të ulët të ndotësve mjedisorë si pluhuri, mikrobet ajrore, grimcat aerosol dhe avujt kimikë. Më saktë, një pastrim ka një nivel të kontrolluar të kontadhëzimit që përcaktohet nga numri i grimcave për metër kub në një madhësi të caktuar të grimcave. Për të dhënë perspektivë, ajri i ambientit jashtë në një mjedis tipik urban përmban 35.000.000 grimca për metër kub në gamën e madhësisë 0.5um dhe më të mëdha në diametër, duke korresponduar me një cleanroom ISO9, ndërsa një pastrim ISO1 nuk lejon grimcat në atë madhësi dhe vetëm 12 grimca për metër kub prej 0.3um dhe më të vogla.Ne duhet me mirësi informacionin për të hartuar dhomën tuaj të pastër.
Vaksina-Plotësimi-Machine-Project-in-Pakistan

Vaksina-Plotësimi-Machine-Project-in-Pakistan

Kjo është një makinë e madhe në linjë prodhimi për lëngshme gojë, ajo kryesore të përdorura në mbushje, mbulimi vendosjen dhe nënshkrimin e shishe drejt tub. Gjurmimin mbushje, kapak automatikisht bartur sipas oshilator elektromagnetik, tre thika vulosës centrifugal (ose vidhosje), nuk ka asnjë shishe mbushje. Plotësimi dhe nënshkrimin e integruar në një makinë, dizajn të avancuar, struktura kompakte dhe plotësisht në përputhje me kërkesat e PMP.
Shtypni tabletën e Hungarisë&Makinë paketim blister

Shtypni tabletën e Hungarisë&Makinë paketim blister

Shtypni tabletën e Hungarisë&Makinë Paketimi Blister.të gjitha në një makinë shtypi me shpejtësi të lartë& makine mbushje kapsule& Paketimi Machine Prodhimi farmaceutik linjë1). Kjo makinë integron rrotullimin automatik, konvertimin e frekuencës, duke rregulluar shpejtësinë me tabletë të vazhdueshme. Kryesisht përdoret për prodhimin e tabletës në vazhdim të vazhdueshëm; Gjithashtu zbatohet për të shtypur materialin grimcuar në tabletë në industrinë e kimikateve, ushqimit, elektronike etj.2). Kjo makinë zbatohet për ngutjen e materialit grimcuar të të cilave përmbajtja e pluhurit (mbi 1000 vrima) është nën 10% dhe nuk mund të përdoret për shtypjen e gjysmë të ngurtë, të lagur. Pika e shkrirjes së ulët, materiali i lehtë i zbutjes dhe pluhuri pa granulator.3). Kjo makinë mund të prodhojë tableta të rrumbullakëta, të veçanta dhe të gdhendura të karaktereve ¢ 4-12mm (16)
Rreth nesh
Sino Pharmaceutical Development Equipment (sinoped) Co, Ltd.
Sino Pharmaceutical Development Equipment (sinoped) Co, Ltd. është një ndërmarrje të mëdha të prodhimit të specializuar në R&D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të makinerive prodhuese farmaceutike. Kjo është një shumëllojshmëri e centrifugave, pajisje të ndryshme Centrifuge, centrifuga tub, dhe centrifuga disk. , Një kompani farmaceutike prodhimit të specializuar në prodhimin dhe përpunimin e produkteve të tilla si centrifuga tre-këmbë. Kompania ka shumë inxhinierë të lartë dhe teknikë profesionale, dhe ka një sistem të plotë dhe shkencore të menaxhimit të cilësisë. Pajisjet prodhuar plotëson standardet kombëtare dhe të industrisë. Ajo është e pajisur me profesional pas-shitjes shërbimi, instalim të plotë produktit dhe debugging, dhe trajnim teknik për të ofrojnë përdoruesve me pajisje profesionale dhe të shërbimeve profesionale.
Get në kontakt me ne
Vetëm të lënë email-it tuaj ose numrin e telefonit në të kontaktit kështu që ne mund të ju dërgojë një kuotë të lirë për gamën tonë të gjerë të harton!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip