PRODUKTET

Zhvillimi i Pajisjeve Farmaceutike Sino (sinoped) Co, Ltd. tani po merr përsipër R&D dhe prodhimi i pajisjeve të përpunimit të lëndëve të para në Fabrikën e Makinerive Farmaceutike Liaoyang, fabrika e parë shtetërore e makinerive të prodhimit farmaceutik në Kinën e Re. Ne kemi përvojë të gjerë, duke u fokusuar në Pajisjet e Farmacisë për 70 vjet, duke u shërbyer gati dhjetëra mijëra klientëve. Me pajisje të avancuara përpunimi të dedikuara për makineritë farmaceutike, të kombinuara me teknologjitë dhe proceset më të fundit në treg, ne përpiqemi për përsosmëri. Me një ekip profesional prej qindra personash, një model i përsosur menaxhimi e bën ekipin më profesional. Mënyra që integron R&D, prodhimi, shitja dhe shërbimi jo vetëm që i bën klientët të kënaqur, por edhe i bën ata pa shqetësime.

DISA NGA PARTNERËT TONË PRODHIMOR TË VENDOSUR

Protolabs ofron prodhim të shpejtë rrufe me makinat e tij të automatizuara të brendshme. Protolabs është një zgjedhje e shkëlqyer për projekte gjeometrikisht të thjeshta dhe të ndjeshme ndaj kohës.

RASTI I JASHTËM

Në vitet e kaluara, ne kemi bërë arritje të mëdha falë kreditimit dhe shërbimit tonë të mirë. Ne kemi krijuar marrëdhënie biznesi afatgjatë me shumë klientë dhe disa nga klientët tanë jashtë shtetit na kanë caktuar si agjencinë e tyre të blerjes së prodhimit farmaceutik & kompanitë e prodhimit farmaceutik në Kinë. Produktet tona të prodhimit farmaceutik eksportohen në zona të shumë vendeve, si Koreja, India, Indonezia, Pakistani, Tajlanda, Vietnami, Irani, Japonia, Danimarka, Rumania, Bullgaria, Rusia, Afrika e Jugut, Nigeria, SHBA, Australi, Kanada, Argjentinë. dhe Kili. Përveç makinerive dhe pajisjeve, ne gjithashtu furnizojmë linja prodhimi, projekte kyçe dhe njohuri.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip