The company has advanced special processing equipment for pharmaceutical machinery.

Јазик

 ПРОИЗВОДИ

Сино развој на фармацевтска опрема (sinoped) Co, Ltd. сега го презема Р&Г и производство на опрема за преработка на суровини во фабриката за фармацевтски машини Лиаојанг, првата државна фабрика за фармацевтски машини за производство во Нова Кина. Имаме големо искуство, фокусирајќи се на опремата за фармација веќе 70 години, опслужувајќи речиси десетици илјади клиенти. Со напредна опрема за обработка посветена на фармацевтските машини, во комбинација со најновите технологии и процеси на пазарот, се стремиме кон извонредност. Со професионален тим од стотици луѓе, совршен модел на управување го прави тимот попрофесионален. Режимот што го интегрира Р&Д, производството, продажбата и услугата не само што ги прави клиентите задоволни, туку и ги прави безгрижни.

НЕКОИ ОД НАШИТЕ ПРОВЕРЕНИ ПРОИЗВОДНИ ПАРТНЕРИ

Protolabs нуди молскавично брзо производство со своите автоматизирани домашни машини. Protolabs е одличен избор за геометриски едноставни проекти чувствителни на време.

СТРАНСКИ СЛУЧАЈ

Во изминатите години постигнавме големи достигнувања благодарение на нашата добра заслуга и услуга. Имаме воспоставено долгорочни деловни односи со многу клиенти и некои од нашите клиенти во странство не назначија да бидеме нивна агенција за купување на фармацевтски производи & фармацевтски производствени компании во Кина. Нашите фармацевтски производствени производи се извезуваат во многу земји области, како што се Кореја, Индија, Индонезија, Пакистан, Тајланд, Виетнам, Иран, Јапонија, Данска, Романија, Бугарија, Русија, Јужна Африка, Нигерија, САД, Австралија, Канада, Аргентина и Чиле. Покрај машини и опрема, ние исто така снабдуваме производствени линии, клучни проекти и знаење.

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски