Rreth Nesh

VR

Punëtoria e prodhimit

SINOPED integron zhvillimin, shitjet, shërbimet pas shitjes në tërësi, duke qenë një furnizues profesionist për pajisjet e tharjes, pajisjet e përzierjes, pajisjet e granulimit, makineritë e tabletave dhe kapsulave, makinën e paketimit dhe dhomën e pastër etj.

 • Punishtja e shtratit me lëng
  Punishtja e shtratit me lëng
 • Punëtori për tharëse me spërkatje
  Punëtori për tharëse me spërkatje
 • Punëtoria e tharëses me vakum SZG
  Punëtoria e tharëses me vakum SZG
 • Punishtja e magazinës
  Punishtja e magazinës
 • EKIPI SINOPED
  EKIPI SINOPED
 • NDËRTESA E ZYRAVE SINOPED
  NDËRTESA E ZYRAVE SINOPED
  • 2022

   SINOPED filloi jetën si rrjeti më i madh në botë i shërbimeve të printimit 3D, por ndërsa rriteshim me klientët tanë, na duhej të ofronim një gamë më të gjerë aftësish për të ndihmuar bizneset e tyre të kenë sukses.

  • 2022
  • 2018

   Sot ka qindra prodhues në rrjetin tonë global dhe klientët mund të porosisin pjesë në një gamë të gjerë materialesh duke përdorur teknologji të shumta prodhimi, si dhe me shumë procese dytësore. Klientët tanë kthehen përsëri dhe përsëri sepse ne gjithmonë do të gjejmë një mënyrë për të bërë atë që u nevojitet.

  • 2018
  • 2014

   Ne përdorim mësimin e makinerisë për të kuotuar kostot më mirë se çdo makinist, në çast. Kjo redukton kostot e përgjithshme në çmimet tona dhe eliminon shumë nga koha që klientët tanë normalisht do të shpenzonin për kuotat e burimeve.

  • 2014
  • 2010

   Ne automatizojmë prodhimin përmes një rrjeti global prej qindra partnerësh të specializuar prodhues. Kjo do të thotë që ne mund të garantojmë kapacitetin dhe kohën e prodhimit 24/7, 365 ditë në vit dhe të shfrytëzojmë forcat konkurruese për të garantuar që çmimet tona janë gjithmonë të drejta dhe të paanshme.

  • 2010
  • 1999

   Ne jemi shumë të emocionuar sepse është një mundësi e jashtëzakonshme për të çuar më tej misionin tonë për të bërë të arritshme prodhimin me porosi. Duke kombinuar forcat, ne kemi krijuar ofertën më gjithëpërfshirëse të prodhimit dixhital në botë për pjesët me porosi, duke i dhënë bazës sonë të kombinuar të klientëve akses më të mirë në rritjen e kompleksitetit të dizajnit, tolerancat më të forta, opsionet shtesë të përfundimit, më shumë materiale dhe një gamë më të gjerë opsionesh të kohës së prodhimit.

  • 1999

Certifikata e kualifikimit

SINOPED ka kaluar Sistemin e Menaxhimit të Shëndetit dhe Sigurisë në Punë, në përputhje me standardin CE, SGS, GMP

 • FLUID BED CE
  FLUID BED CE
 • MIKSER CE
  MIKSER CE
 • Makina mbushëse e kapsulave CE
  Makina mbushëse e kapsulave CE
 • Makinë etiketimi CE
  Makinë etiketimi CE
 • GRANULATOR CE
  GRANULATOR CE
 • MAKINER CE BLISTER PAKETIMI
  MAKINER CE BLISTER PAKETIMI
 • Makinë numërimi
  Makinë numërimi
 • ISO 9001/2015
  ISO 9001/2015
 • Certifikata
  Certifikata
 • SINOPED
  SINOPED
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip