The company has advanced special processing equipment for pharmaceutical machinery.

Јазик

За нас

VR

Работилница за производство

SINOPED интегрира развој, продажба, пост-продажни услуги како целина, како професионален снабдувач за опрема за сушење, опрема за мешање, опрема за гранулација, машина за таблети и капсули, машина за пакување и чиста соба итн.

 • Работилница за течен кревет
  Работилница за течен кревет
 • Работилница за сушење со спреј
  Работилница за сушење со спреј
 • Работилница за вакуум сушење SZG
  Работилница за вакуум сушење SZG
 • Магацинска работилница
  Магацинска работилница
 • ТИМ НА СИНОПЕД
  ТИМ НА СИНОПЕД
 • ДЕЛОВНА ЗГРАДА СИНОПЕД
  ДЕЛОВНА ЗГРАДА СИНОПЕД
  • 2022 година

   SINOPED го започна животот како најголема светска мрежа на услуги за 3D печатење peer-to-peer, но како што растевме со нашите клиенти, требаше да понудиме поширок опсег на способности за да им помогнеме на нивните бизниси да успеат.

  • 2022 година
  • 2018 година

   Денес има стотици производители во нашата глобална мрежа, а клиентите можат да нарачаат делови во широк спектар на материјали користејќи повеќе технологии на производство, како и со многу секундарни процеси. Нашите клиенти се враќаат повторно и повторно затоа што секогаш ќе најдеме начин да го направиме она што им треба.

  • 2018 година
  • 2014 година

   Ние користиме машинско учење за да ги цитираме трошоците подобро од кој било машински работник, веднаш. Ова ги намалува режиските трошоци во нашите цени и елиминира многу од времето што нашите клиенти вообичаено би потрошиле за набавки на извори.

  • 2014 година
  • 2010 година

   Ние го автоматизираме производството преку глобална мрежа од стотици специјализирани производствени партнери. Ова значи дека можеме да гарантираме капацитет и време на испорака 24/7, 365 дена во годината и да ги искористиме конкурентните сили за да гарантираме дека нашите цени се секогаш фер и непристрасни.

  • 2010 година
  • 1999 година

   Многу сме возбудени затоа што тоа е неверојатна можност да ја продолжиме нашата мисија да го направиме достапно производството по нарачка. Со комбинирање на силите, ја создадовме најсеопфатната понуда за дигитално производство во светот за сопствени делови, давајќи ѝ на нашата комбинирана база на клиенти подобар пристап до зголемена комплексност на дизајнот, построги толеранции, дополнителни опции за завршна обработка, повеќе материјали и поширок опсег на опции за време на испорака.

  • 1999 година

Сертификат за квалификација

SINOPED го помина Системот за управување со здравјето и безбедноста при работа Сообразен со стандардот CE, SGS, GMP

 • FLUID BED CE
  FLUID BED CE
 • МИКСЕР CE
  МИКСЕР CE
 • CE машина за полнење капсули
  CE машина за полнење капсули
 • CE машина за етикетирање
  CE машина за етикетирање
 • CE ГРАНУЛАТОР
  CE ГРАНУЛАТОР
 • CE BLISTER ПАКУВАЊЕ МАШИНА
  CE BLISTER ПАКУВАЊЕ МАШИНА
 • Машина за броење
  Машина за броење
 • ISO 9001/2015
  ISO 9001/2015
 • Сертификат
  Сертификат
 • СИНОПЕД
  СИНОПЕД
Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски