PRODUKTET
Zhvillimi i pajisjeve farmaceutike Sino (sinoped) Co, Ltd tani është duke ndërmarrë R
& D dhe prodhimi i centrifugave në Liaoyang Fabrika e Makinerisë Fabrike, fabrika e parë shtetërore e makinerive farmaceutike në Kinën e Re. Ne kemi përvojë të gjerë, duke u përqëndruar në centrifugat për 50 vjet, duke shërbyer gati dhjetëra mijëra klientë. Me pajisje të përparuara të përpunimit të dedikuara për makineri farmaceutike, të kombinuara me teknologjitë dhe proceset më të fundit në treg, ne përpiqemi për përsosmëri. Me një ekip profesional me qindra njerëz, një model i përsosur menaxhimi e bën ekipin më profesional. Mënyra që integron R
& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi jo vetëm që i bën klientët të kënaqur, por gjithashtu i bën ata të mos shqetësohen.
LEXO MË SHUMË
Pajisjet automatike N95

Pajisjet automatike N95

Sino në Nr. 85, Road Ganqu, Parku Industrial Tiexi, Qyteti Liaoyang, Provinca Liaoning Produktet kryesore Pajisjet N95 automatike. Ky lloj produkti me cilësi të lartë mund të eliminojë në mënyrë efektive reflektimin dhe të zvogëlojë shpërndarjen e dritës në të njëjtën kohë. Falë ndriçuesit të dritës së ftohtë e cila përmban vlera të ulëta të ngrohjes, është e sigurt dhe e sigurt për të prekur të cilën nuk ka gjasa të arrihet në llamba tradicionale. Kur ka mundësi, Sino Farmaceutike Equipment Development Development (Liaoyang) Co, Ltd, do të përshkruajë plotësisht çdo alternative të disponueshme për klientët.
Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning

Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning

Paketimi i Caseështjeve të Makinerisë së Cartooning
Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D

Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D

Makinë mbushëse e kapsulës NJP 3200-D NJP
Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishta ZPE-17

Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishta ZPE-17

Makinë për shtyp tabletë me ngjyra të dyfishtë ZPE-17
SHËRBIMI
Një model që integron R<, $, D, prodhimi, shitja dhe shërbimi.
Ne kemi një ekip me përvojë për të prodhuar makineri farmaceutike dhe një institut profesional të projektimit. Me përvojë të pasur në fushën e makinerive farmaceutike dhe pajisjeve dhe numrin e inxhinierëve profesionistë, ne kemi krijuar dhe zhvilluar shumë lloje të makinerive dhe pajisjeve në shumë lloje. Produktet tona kryesore janë granulators, miksera, tharëse, pulverizer, shtyn tabletë, makina paketimi flluskë, makina mbushëse kapsulë, kartona.

Në SINOPED ju mund të merrni artikujt tuaj të dëshiruar me çmimet më të mira dhe cilësi të mirë. Ne mirëpresim kërkesat tuaja nga brenda dhe jashtë vendit.
RRETH NESH
Zhvillimi i pajisjeve farmaceutike Sino (sinoped) Co, Ltd
Zhvillimi i pajisjeve farmaceutike Sino (sinoped) Co, Ltd është një ndërmarrje prodhuese në shkallë të gjerë e specializuar në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i makinerive farmaceutike. Shtë një shumëllojshmëri e centrifugave, aksesorëve të ndryshëm të centrifugës, centrifugave të tubit dhe centrifugave të diskut. , Një kompani e specializuar në prodhimin dhe përpunimin e produkteve të tilla si centrifugat me tre këmbë. Kompania ka shumë inxhinierë të vjetër dhe teknikë profesionistë, dhe ka një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë. Pajisjet e prodhuara plotësojnë standardet kombëtare dhe të industrisë. Ajo është e pajisur me shërbim profesional pas shitjes, instalim të plotë të produkteve dhe debugging, dhe trainim teknik për t'u ofruar përdoruesve pajisje profesionale dhe shërbime profesionale.
Merrni në TOUCH ME SHBA
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip