ПРОИЗВОДИ
Сино-фармацевтска опрема за развој (синопед) Co, Ltd сега презема Р.
& Д и производство на центрифуги во фабриката за фармацевтски машини Liaoyang, првата фабрика за фармацевтски машини во државна сопственост во Нова Кина. Имаме долгогодишно искуство, фокусирајќи се на центрифугите 50 години, служејќи скоро десетици илјади клиенти. Со напредна опрема за обработка посветена на фармацевтската машинерија, во комбинација со најновите технологии и процеси на пазарот, ние се стремиме кон извонредност. Со професионален тим од стотици луѓе, совршен модел на управување го прави тимот попрофесионален. Режимот кој го интегрира R
& Г, производството, продажбата и услугата не само што ги прави клиентите задоволни, туку и ги прави безгрижни.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Автоматска опрема N95

Автоматска опрема N95

Сино во бр. 85, Road Ganqu, Tiexi Industrial Park, Liaoyang City, Liaoning provincation Главни производи Автоматска опрема N95. Овој вид на производ со висок квалитет може ефикасно да ја елиминира рефлексијата и да ја намали дисперзијата на светлината во исто време. Благодарение на ладниот осветлувач на ладно светло, кој има мала вредност за греење, безбедно е и безбедно да се допре, што веројатно нема да се постигне кај традиционалните светилки. Кога има опции, Сино-фармацевтската опрема за развој (Liaoyang) Co, Ltd, темелно ќе ја опише секоја достапна алтернатива за клиентите.
Машина за пакување со машини за цртање

Машина за пакување со машини за цртање

Машина за пакување на картони за машини за пакување
Машина за полнење на капсули NJP 3200-D

Машина за полнење на капсули NJP 3200-D

NJP 3200-D машина за полнење на капсули
ZPE-17 машина за печат таблети со двојна боја

ZPE-17 машина за печат таблети со двојна боја

ZPE-17 машина за печат таблети со двојна боја
СЕРВИС
Модел кој го интегрира Р.& Г, производство, продажба и услуга.
Имаме искусен тим за производство на фармацевтски машини и институт за професионален дизајн. Со богато искуство во областа на фармацевтската машинерија и опрема и број на професионални инженери, дизајниравме и развивме многу видови машини и опрема во многу варијанти. Нашите главни производи се гранулатори, миксери, фен, пулверизери, преси за таблети, машини за пакување блистер, машини за полнење на капсули, картони.

Во SINOPED можете да ги добиете посакуваните производи со најдобри цени и добар квалитет. Ги поздравуваме вашите прашања од дома и од странство.
ЗА НАС
Сино-фармацевтска опрема за развој (синопед) Co, Ltd
Сино-фармацевтска опрема за развој (синопед) Co, Ltd е големо производство претпријатие специјализирано за Р.& Г, производство, продажба и сервисирање на фармацевтски машини. Тоа е најразлични центрифуги, разни додатоци за центрифуга, центрифуги на цевки и центрифуги на диск. , Компанија специјализирана за производство и преработка на производи како што се центрифуги со три нозе. Компанијата има многу високи инженери и професионални техничари и има комплетен и научен систем за управување со квалитет. Произведената опрема ги исполнува националните и индустриските стандарди. Тој е опремен со професионална услуга за пост-продажба, комплетна инсталација на производи и дебагирање на производи и техничка обука за да им обезбеди на корисниците професионална опрема и професионални услуги.
ПОБЕДНЕТЕ СЕ ДОБИ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски